Ana Sayfa Hakkımızda Ürünler İletişim

Hakkımızda

2000 yılında küçük bir atölyede, yumuşak plastik conta ve kalıp üretimi ile ticari hayatına başlayan Eren Plastik, İstanbul Tuzla ilçesinde bulunan imalathanesi ile kurulan sert profil, co-ex profil ve şerit mıknatıs üretim hattıyla, üretimine devam etmektedir. Eren Plastik, Türkiye genelinde müşteri ağını genişletmekte, markalaşma konusunda sağlam adımlar atmakta ve tercih sebebi olmaktadır. 

 

Eren Plastik, gücünü zirveye çıkarmak için değil, zirvede kalmak için harcayacaktır. Sürekli gelişen ve değişen teknolojileri yakında takip etmektedir. Başarının anahtarlarının, "Kalite-Ucuzlu-Dürüstlük" ilkelerinde saklı olduğu inancı ile çıtasını her zaman yüksek tutarak 20 yıldan bu yana sürdürdüğü başarılarını geleceğe emin adımlarla taşımaya devam edecek.

Kalıp atölyesinde ürün kalıplarını kendi üreten EREN PLASTİK, talepte bulunan firmaların da kalıp ihtiyaçlarını karşılamaktadır. EREN PLASTİK çatısı altında çalışan  personellerimizin genç, dinamik ve deneyimi ile müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu inovasyona, getirdiği çözüm ve kaliteyle cevap olmuştur. Şirketin yeni yatırımlarla ürün gamını arttırmayı hedeflemesi, bölgede istihdam olanağını ve ülke sermayesinin içeride kalmasını da beraberinde getirecektir

Plastik ve Cam 2022
X